Політика архівування

Журнал має бути чітко визнаний як оригінальне місце публікації, а правильна інформація про цитування повинна бути надана під час публікації, розповсюдження або використання статей у відкритому доступі. На додаток до версії запису, автори повинні зберігати URL/DOI своєї опублікованої статті в будь-якому сховищі.

Ми наполегливо заохочуємо авторів залишити на зберігання версію запису, щоб зробити свою статтю доступною відповідно до умов їхньої ліцензії відкритого доступу. Це забезпечує легкий доступ до остаточної версії для тих, хто отримує доступ до статті через такі сховища, збільшуючи ймовірність того, що стаття буде правильно цитована.

Оскільки існує багато способів для авторів поділитися різними версіями своєї статті в міру того, як вона просувається до публікації, нижче наведено короткий виклад.

 

Версії рукописів

Оригінальний рукопис автора – версія, яка буде подана до журналу для рецензування. Його можна розповсюджувати як забажає автор, у тому числі через соціальні медіа, мережу наукової співпраці, особистий веб-сайт автора або сервер препринтів, призначений для некомерційного використання. Серверна публікація препринтів не вважається дублікатом публікації. Якщо автор вирішить опублікувати оригінальний рукопис в іншому місці, ми просимо, щоб автор підтвердив що стаття була прийнята до публікації таким чином: «Rehabilitation and Recreation» прийняв цю статтю до публікації.

Прийнятий рукопис – цю версію було рецензовано та прийнято редакцією журналу. Коли автор отримує електронний лист від редакційної колегії про прийняття, автор може зберегти копію свого рукопису для подальшої публікації. Автор може опублікувати свій прийнятий рукопис у будь-який час після того, як його було прийнято. Для того, щоб стимулювати цитування роботи, ми рекомендуємо автору включити такий текст, зокрема DOI, до опублікованої статті: «Це прийнятий рукопис, який буде опублікований в «Rehabilitation and Recreation» [дата публікації], [DOI статті]».

Версія запису – остаточна, повна, доступна для цитування версія рукопису, яку було відредаговано, надруковано та присвоєно DOI. 

 

Електронну версію журналу включено до Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.